θέσεις εργασίας Χρηματο-οικονομικά Ηράκλειο

Θέσεις εργασίας 1 έως 10 από 10

Software Engineer, Fintech - Crete  Channel VAS
Ηράκλειο :Bachelor's degree in Computer Science or a related discipline. As a Software engineer you will be involved with analysis, design, development, and maintenance…
3 ημέρες πριν

Φορολογικός Λογιστής (Tax Accountant)  kariera.gr
Ηράκλειο :Πολύ καλή γνώση λογιστικών προγραμμάτων (UNION Γενική λογιστική, Έσοδα - Έξοδα, Extra Μισθοδοσία EpsiloNet κλπ.).
4 ημέρες πριν

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ  kariera.gr
Ηράκλειο :Προϋπηρεσία 5 έτη κατ’ελάχιστον σε αντίστοιχη θέση υπαλληλου Λογιστηρίου στον ξενοδοχειακό κλάδο. Άριστη γνώση Η/Υ και Excel.
11 ημέρες πριν

Site Reliability Engineer - Frontend Team - Remote  Indeed
Ηράκλειο :Experience with ReactJS and/or NextJS frameworks. Thorough knowledge of Docker and orchestration tools such as Kubernetes or Nomad.
13 ημέρες πριν

Senior Site Reliability Engineer - Banking - DevOps - Remote  Indeed
Ηράκλειο :1-3+ years experience with a programming language (Rust, Python or Golang). Experience with Slack, Jira, Google, and/or Gitlab APIs.

Area Sales Manager  Randstad
Ηράκλειο :Αν η απάντησή σου στα παραπάνω είναι θετική, κάνε αίτηση τώρα! Τα καθήκοντα της θέσης Area Sales Manager θα είναι:
30+ ημέρες πριν

Kick start your career at Fairlo!  Fairlo
Ηράκλειο :University and/or Postgraduate Degree in the field of Computer Science or related field of studies. Unfair rates, hidden fees and rigid terms characterise the…

Junior Developers @ Crete (Cloud or System Engineering)  Deloitte
Ηράκλειο :Passion for front-end or back-end programing languages such as: Java, JavaScript, Python or any object-oriented programming language.
5 μήνες πριν

Accounting Manager (Ηράκλειο Κρήτης)  Cosmos Sport S.A.
Ηράκλειο :Experience with financial reporting requirements. BA/BS degree in Business Administration, Finance or Accounting. High attention to detail and accuracy.
7 μήνες πριν

Backend engineer  Fairlo
9 μήνες πριν